SUŠI PIEGĀDE RĪGA UN TAS APKĀRTNĒ – WW.EDOSUSHI.LV

ĒDIENU PIEGĀDE UZ MĀJĀM VAI BIROJU – ĀTRI UN ĒRTI!

EDOSUSHI uzņēmums jau daudzus gadus sniedz japāņu virtuves ēdienu piegādi. Šajā laikā par klientiem mūsu uzņēmumā kļuvuši daudz tūkstošu cilvēku, un lielākā daļa no tiem ir regulāri viesi mūsu mājas lapā un suši piegādes pasūtītāji.

EDOSUSHI suši piegāde ir populāra starp klientiem, jo mēs vispirms strādājam, ne tikai lai piegādātu ēdīenu, bet arī klientiem radītu labu garastāvokli.

Jūs varat veikt pasūtījumu ar piegādi visā Rīgā – kā birojā, tā arī uz mājām, un būsiet pārliecināti par izvēles pareizību.

PIEGĀDES MINIMĀLĀ PASŪTIJUMA SUMMA IR 20.00€ 

Piegādes laiks ir atkarīgs no satiksmes situācijām un kurjeru noslogojuma.

Mēs varam atteikt pasūtījumu, ja ir neplānots pasūtījumu pieplūdums, satiksmes problēmas vai jūsu adrese nav Edosushi piegādes zonā

Lai apstiprinātu pasūtījumu un vienotos par informāciju, Edosushi administrators sazināsies ar jums uz pasūtījumā norādīto numuru.

Pasūtījumu, kā līdzņemšanā, tā arī piegādes laikā, var apmaksāt skaidrā naudā, vai ar karti. Kurjers nodrošina maksājumu terminālu.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES SUŠI PIEGĀDI TIEŠI NO EDOSUSHI.LV

Mūsu mājas lapā Jūs varat veikt pasūtījumu suši piegādei. Mums ir vienmēr svaigi , lieli un garšīgi rolli un suši.

Jūsu pasūtījums tiek nodots viertuvē uzreiz pēc saskaņošanas ar Jums ! Ne ātrāk ne vēlāk. Pasūtījums tiek piegādāts uzreiz pēc ta pagatavošanas. Mūsu šefpavārs pastāvīgi strādā pie ēdienkartes uzlabošanas, pievienojot jaunus oriģinālus ēdienus. Pie Jūsu pasūtījuma strādā pavāri-sušisti ar lielu pieredzi , profesionālā līmenī.

Suši un rolli – tā ir tradiconālā Japānas virtuve. Suši ir japāņu ēdiens, kas sastāv no vārītiem rīsiem ar etiķi, kas tiek pārklāti vai kuros ierullē citas sastāvdaļas, piemēram, zivis un citas jūras veltes. Japāņu ēdiens (suši) kļuva ļoti populārs mūsu valstī pateicoties to neaizmirstamajai garšai un jūras produktu labai ietekmei uz organismu. 

Edosushi ēdienu piegāde ir populāra starp klientiem, jo mēs vispirms strādājam, ne tikai lai piegādātu ēdīenu, bet arī klientiem radītu labu garastāvokli.

© 2015 - 2023
WWW.EDOSUSHI.LV
SUŠI PIEGĀDE RĪGA UN RĪGAS RAJONĀ
VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS