Par mums

EDOSUSHI uzņēmums jau daudzus gadus sniedz japāņu virtuves ēdienu piegādi. Šajā laikā par klientiem mūsu uzņēmumā kļuvuši daudz tūkstošu cilvēku, un lielākā daļa no tiem ir regulāri viesi mūsu mājas lapā un suši piegādes pasūtītāji.

Edosushi ēdienu piegāde ir populāra starp klientiem, jo mēs vispirms strādājam, ne tikai lai piegādātu ēdīenu, bet arī klientiem radītu labu garastāvokli.

Suši piegādei tiek ar mīlestību pagatavotas un cītīgi izvēlētas sastāvdaļas, kuras izmantojam ēdiena pagatavošanai. Mēs rūpīgi, un ar uzmanību attiecamies pret produkta kvalitāti un svaigumu, kurš tiks izmantots ēdiena pagatavošanā.

Jūs varat veikt pasūtījumu ar piegādi visā Rīgā – kā birojā, tā arī uz mājām, un būsiet pārliecināti par izvēles pareizību.

Mūsu pavāri sāk gatavot ēdienu tikai tad, kad operators ir pieņēmis pasūtījumu un noskaidrojis visas nianses. Suši un rolli tiek vienmēr gatavoti svaigi, netiek izmantoti pusfabrikāti un iepriekš glābātas sagataves. Šāda pagatavošana aizņem nedaudz vairāk laika, bet klienti var būt droši par svaigumu un kvalitāti.

Suši pasūtījums ar piegādi ir ne tikai izdevīgs un viegls, bet arī ērts! Jūs varat atkārtot pasūtījumu ar vienu klikšķi, pasūtot no mājas lapas vai informējot operatoru pa tālruni. Apmaksāt var pie saņemšanas ar karti vai skaidru naudu.

Mēs patiesi ne tikai rūpējamies par klientiem, bet arī cenšamies viņu labā. Tieši tāpēc, pasūtot suši pie mums, jūs varat pajautāt neizmantot kādu sastāvdaļu, salikt pasūtījumu konteineros, lai būtu ērtāk dalīt patīkamu maltīti ar draugiem un kolēģiem un izbaudīt mūsu lielās un dāsnās porcijas. Mēs negriežam porcijas daudzos gabalos lai šķietami palielinātu porcijas daudzumu. Mūsu rolli un suši sver tieši tik, cik ir norādīts mājas lapas edienkartē.

SAĪSINĀTĀ ĒDIENKARTE

Mēs zinām par suši visu, ieskaitot to, kas patīk cilvēkiem. Mēs saīsinājām ēdienkarti, lai jums būtu vieglāk izvēlēties. Viss, ko Jūs izvēlēsieties - jums patiks.

PEREIZA SERVĒŠANA

Ēdienam jābūt ne tikai garšīgam, bet arī skaistam, tāpēc mēs pievēršam lielu uzmanību servēšanai un kā ēdiens tiek pasniegts uz galda.

PRODUKTU KVALITĀTE

Mēs gatavojam suši arī sev, tāpēc sadarbojamies ar kvalitatīviem piegādātājiem. Rūpīgi sekojam produktu sastāvdaļām un svaigumam, lai vienmēr garantētu ēdiena kvalitāti.

ĪSTA SUŠI GARŠA

Sākotnēji mēs gatavojam sev, tad draugiem. Atvērot uzņēmumu, mums joprojām svarīga garša. Mēs cītīgi izstrādājām ēdienkarti, atlasot labākos produktus, lai jūs nogaršotu labākos suši.

Edosushi ēdienu piegāde ir populāra starp klientiem, jo mēs vispirms strādājam, ne tikai lai piegādātu ēdīenu, bet arī klientiem radītu labu garastāvokli.

© 2015 - 2023
WWW.EDOSUSHI.LV
SUŠI PIEGĀDE RĪGA UN RĪGAS RAJONĀ
VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS