SUSHI PIEGĀDE – WW.EDOSUSHI.LV

PIEGĀDE UN MAKSA

SUSHI piegāde

Piegādes laiks ir atkarīgs no satiksmes situācijām un kurjeru noslogojuma.

Mēs varam atteikt pasūtījumu, ja ir neplānots pasūtījumu pieplūdums, satiksmes problēmas vai jūsu adrese nav Edosushi piegādes zonā.

Lai apstiprinātu pasūtījumu un vienotos par informāciju, Edosushi administrators sazināsies ar jums uz pasūtījumā norādīto numuru.

Pasūtījumu, kā līdzņemšanā, tā arī piegādes laikā, var apmaksāt skaidrā naudā, vai ar karti. Kurjers nodrošina maksājumu terminālu.

    UZZINĀT PIEGĀDES MAKSU

MAKSA PAR PIEGĀDI IR ATKARĪGA NO PASŪTĪJUMA SUMMAS

20.00 – 29.99 €
 
30.00 – 34.99 €
 
35.00 – 44.99 €
 
45.00 – 49.99 €
 
50.00 – 59.99 €
 
60.00+ €
 
 

KĀPĒC IZVĒLĒTIES SUŠI PIEGĀDI TIEŠI NO EDOSUSHI.LV

Mūsu mājas lapā Jūs varat veikt pasūtījumu suši piegādei. Mums ir vienmēr svaigi , lieli un garšīgi rolli un suši.

Jūsu pasūtījums tiek nodots viertuvē uzreiz pēc saskaņošanas ar Jums ! Ne ātrāk ne vēlāk. Pasūtījums tiek piegādāts uzreiz pēc ta pagatavošanas. Mūsu šefpavārs pastāvīgi strādā pie ēdienkartes uzlabošanas, pievienojot jaunus oriģinālus ēdienus. Pie Jūsu pasūtījuma strādā pavāri-sušisti ar lielu pieredzi , profesionālā līmenī.

Suši un rolli – tā ir tradiconālā Japānas virtuve. Suši ir japāņu ēdiens, kas sastāv no vārītiem rīsiem ar etiķi, kas tiek pārklāti vai kuros ierullē citas sastāvdaļas, piemēram, zivis un citas jūras veltes. Japāņu ēdiens (suši) kļuva ļoti populārs mūsu valstī pateicoties to neaizmirstamajai garšai un jūras produktu labai ietekmei uz organismu. 

SUSHI PIEGĀDE  – WW.EDOSUSHI.LV

SUSHI tiek ar mīlestību pagatavotas un cītīgi izvēlētas sastāvdaļas, kuras izmantojam ēdiena pagatavošanai. Mēs rūpīgi, un ar uzmanību attiecamies pret produkta kvalitāti un svaigumu, kurš tiks izmantots ēdiena pagatavošanā. Mēs patiesi ne tikai rūpējamies par klientiem, bet arī cenšamies viņu labā. Tieši tāpēc, pasūtot suši pie mums, jūs varat pajautāt neizmantot kādu sastāvdaļu, salikt pasūtījumu konteineros, lai būtu ērtāk dalīt patīkamu maltīti ar draugiem un kolēģiem un izbaudīt mūsu lielās un dāsnās porcijas. Mēs negriežam porcijas daudzos gabalos lai šķietami palielinātu porcijas daudzumu. Mūsu rolli un suši sver tieši tik, cik ir norādīts mājas lapas edienkartē.

 

SUSHI PIEGĀDE RĪGĀ UN TAS APKĀRTNĒ ĀTRI UN ĒRTI!

Edosushi ēdienu piegāde ir populāra starp klientiem, jo mēs vispirms strādājam, ne tikai lai piegādātu ēdīenu, bet arī klientiem radītu labu garastāvokli.

© 2015 - 2023
WWW.EDOSUSHI.LV
SUŠI PIEGĀDE RĪGA UN RĪGAS RAJONĀ
VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS